1/2 Srebrnego Kasku – 12.07.2014 – Rawicz12/07/2014

W dniu dzisiejszym ( 12.07.2014 ) odbyły się półfinałowe zawody Srebrnego Kasku w Rawiczu.

Na pierwszym miejscu uplasowało się dwóch zawodników : Kacper oraz Tobiasz Musielak , którzy na swoim koncie uzbierali po 14 oczek.

Kacper od początku zawodów zachwycał swoją postawą i bardzo dobrą dyspozycją.

Jedynym zawodnikiem który zdołał go pokonać to właśnie Tobiasz Musielak , który w przeszłości startował na rawickim owalu w tamtejszej drużynie.

Cieszy postawa i wysoka forma jaką prezentuje Kacper i daje wiare , że przełoży się ona na niedzielne zmagania ligowe , gdzie Rybnik podejmować będzie na własnym torze Lokomotiv Dauvgapils.

 

Wyniki:
1. Tobiasz Musielak (Fogo Unia Leszno) – 14 (3,3,3,2,3)
2. Kacper Woryna (ŻKS ROW Rybnik) – 14 (3,3,3,3,2)
3. Krystian Pieszczek (Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk) – 11 (2,2,3,3,1)
4. Łukasz Sówka (PGE Marma Rzeszów) – 10 (2,3,1,1,3)
5. Artur Czaja (SCKM Włókniarz Częstochowa) – 9 (2,2,1,1,3)
6. Mateusz Borowicz (Grupa Azoty Unia Tarnów) – 9 (2,0,2,3,2)
7. Szymon Woźniak (Polonia Bydgoszcz) – 8+3 (w,1,2,3,2)
—————————————————-
8. Patryk Malitowski (Betard Sparta Wrocław) – 8+2 (3,3,0,1,1)
9. Ernest Koza (Grupa Azoty Unia Tarnów) – 8+1 (1,1,1,2,3)
10. Kamil Adamczewski (SPAR Falubaz Zielona Góra) – 7 (3,t,2,2,t)
11. Maksym Drabik (KantorOnline Viperprint Włókniarz Częstochowa) – 7 (1,2,3,0,1)
12. Bartosz Smektała (Fogo Unia Leszno) – 6 (0,1,2,1,2)
13. Marcin Nowak (GKM Grudziądz) – 4 (0,2,0,2,0)
14. Sebastian Niedźwiedź (Kolejarz Rawag Intermarche Rawicz) – 2 (1,1,0,0,d)
15. Mikołaj Drożdżowski (Orzeł Łódź) – 1 (0,0,0,0,1)
16. Łukasz Kaczmarek (Stal Gorzów) – 1 (t,0,1,0,0)
17. Marcin Riedel (Kolejarz Rawag Intermarche Rawicz) – 1 (1,0,0)

Bieg po biegu:
1. Malitowski, Pieszczek, Niedźwiedź, Drożdżowski
2. Adamczewski, Czaja, Riedel, Kaczmarek (t), Woźniak (w/su)
3. Musielak, Borowicz, Koza, Smektała
4. Woryna, Sówka, Drabik, Nowak
5. Musielak, Nowak, Niedźwiedź, Kaczmarek
6. Sówka, Czaja, Koza, Drożdżowski
7. Malitowski, Drabik, Smektała, Riedel, Adamczewski (t)
8. Woryna, Pieszczek, Woźniak, Borowicz
9. Woryna, Smektała, Czaja, Niedźwiedź
10. Drabik, Borowicz, Kaczmarek, Drożdżowski
11. Musielak, Woźniak, Sówka, Malitowski
12. Pieszczek, Adamczewski, Koza, Nowak
13. Borowicz, Adamczewski, Sówka, Niedźwiedź
14. Woźniak, Nowak, Smektała, Drożdżowski
15. Woryna, Koza, Malitowski, Kaczmarek
16. Pieszczek, Musielak, Czaja, Drabik
17. Koza, Woźniak, Drabik, Niedźwiedź (d4)
18. Musielak, Woryna, Drożdżowski, Nowak
19. Czaja, Borowicz, Malitowski, Nowak
20. Sówka, Smektała, Pieszczek, Kaczmarek

Bieg dodatkowy o 7. miejsce:
21. Woźniak, Malitowski, Koza

kacper2-1024x651

kacper1

kacper

kacper3

 

Serdeczne podziękowania dla Karoliny Schmidt za zdjęcia z zawodów !

Share on FacebookGoogle+Tweet about this on Twitter

SPONSORZY