Ćwierćfinały IMP w Rawiczu01/05/2015

30 kwietnia na czterech torach w Polsce rozegrano ćwierćfinał Indywidualnych Mistrzostw Polski. Zawody odbywały się w Gdańsku, Pile, Krośnie i Rawiczu – i właśnie na torze Niedźwiadków Kacper Woryna walczył o wejście do półfinału IMP.

W rozgrywkach w Rawiczu udział brało łącznie 16 zawodników, z których 8 najlepszych uzyskało awans do półfinałów. Tym razem mimo walki Woryna uplasował się na 10 pozycji z 7 (+2) punktami na koncie (1,2,1,3,0). Jedyną „3” udało mu się wywalczyć w pojedynku z Tobiaszem Musielakiem i Norbertem Kościuchem. Kluczowa była końcówka: Adrian Cyfer wraz z Kacprem wzięli udział w biegu dodatkowym o pozycję rezerwowego, jednak tym razem gorzowianin okazał się lepszy i metę przekroczył jako pierwszy. Awans wywalczyło dwóch zawodników z ROW Rybnik: Damian Baliński oraz Sebastian Ułamek w Pile.