Eliminacje MIMP – 17.08.2014 – Rybnik – Relacja17/08/2014

W dniu 17.08.2014 r w Rybniku odbyły się eliminacje do Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Polski, w których udział brał nasz zawodnik Kacper Woryna.

Dla nas najważniejszą wiadomością dnia jest jednak fakt , że Kacper bez wiekszych problemów awansował do finału tych rozgrywek , które odbędą sie na torze w Gorzowie w dniu 13.09.2014r.

W trwających ponad dwie godziny zawodach , nie brakowało walki na dystansie , jednak ciężko mówić o wysokim poziomie zawodów. Od początku wyklarowała się czołówka zawodników, która do końca zawodów wiodła prym w tej imprezie.

Cieszy bardzo dobra, równa postawa naszego zawodnika, który uległ tylko zawodnikom na codzień startującym w ekstraligowych klubach.

Z niecierpliwością czekamy na finałowy występ Kacpra w finale.

 

Wyniki:

1. Bartosz Zmarzlik (Stal Gorzów) – 15 (3,3,3,3,3)
2. Tobiasz Musielak (Fogo Unia Leszno) – 13 (2,3,3,3,2)
3. Patryk Malitowski (Betard Sparta Wrocław) – 13 (3,2,2,3,3)
4. Kacper Woryna (ŻKS ROW Rybnik) – 12 (2,3,2,2,3)
5. Bartosz Smektała (Fogo Unia Leszno) – 10 (3,2,3,2,0)
—————————————————
6. Ernest Koza (Grupa Azoty Unia Tarnów) – 9 (2,2,0,3,2) – rezerwowy
—————————————————
7. Łukasz Kaczmarek (Stal Gorzów) – 8 (2,1,3,1,1)
8. Alex Zgardziński (SPAR Falubaz Zielona Góra) – 7 (1,0,2,1,3)
9. Kamil Wieczorek (ŻKS ROW Rybnik) – 7 (1,1,2,2,1)
10. Marcin Wawrzyniak (MDM Komputery ŻKS Ostrovia) – 6 (3,0,1,0,2)
11. Oskar Bober (GKM Grudziądz) – 6 (0,3,1,1,1)
12. Filip Marach (MDM Komputery ŻKS Ostrovia) – 6 (1,2,1,u,2)
13. Robert Chmiel (ŻKS ROW Rybnik) – 3 (0,0,d,2,1)
14. Mateusz Rujner (GKM Grudziądz) – 2 (1,1,w,-,-)
15. Maksym Drabik (MDM Komputery ŻKS Ostrovia) – 1 (0,1,w,w,-)

Bieg po biegu:

1. Malitowski, Woryna, Zgardziński, Chmiel
2. Smektała, Musielak, Rujner, Bober
3. Wawrzyniak, Koza, Marach, Drabik
4. Zmarzlik, Kaczmarek, Wieczorek
5. Woryna, Smektała, Drabik
6. Bober, Marach, Kaczmarek, Chmiel
7. Musielak, Koza, Wieczorek, Zgardziński
8. Zmarzlik, Malitowski, Rujner, Wawrzyniak
9. Zmarzlik, Woryna, Bober, Koza
10. Smektała, Wieczorek, Wawrzyniak, Chmiel (d4)
11. Kaczmarek, Zgardziński, Drabik (w/2min), Rujner (w/u)
12. Musielak, Malitowski, Marach
13. Musielak, Woryna, Kaczmarek, Wawrzyniak
14. Koza, Chmiel
15. Zmarzlik, Smektała, Zgardziński, Marach (u)
16. Malitowski, Wieczorek, Bober, Drabik (w/2min)
17. Woryna, Marach, Wieczorek
18. Zmarzlik, Musielak, Chmiel
19. Zgardziński, Wawrzyniak, Bober
20. Malitowski, Koza, Kaczmarek, Smektała

Sędziował: Jerzy Najwer

Frekwencja: około 1000 osób

Share on FacebookGoogle+Tweet about this on Twitter

SPONSORZY