GKM Grudziądz – ŻKS ROW Rybnik (03.08.2014)03/08/2014

03.08.2014 w ramach XI kolejki PLŻ na stadionie w Grudziądzu odbył się mecz pomiedzy miejscowym GKM-em , a rybnikcką drużyną ŻKS.

Rybniczanie przystąpili do meczu w miarę najsilniejszym składzie , jaki obecnie można stworzyć w Rybniku.

Po cichu licząc na niespodziankę , mocno zdeterminowani rybniczanie po dwóch pierwszych gonitwach prowadzili 4:8.

Niestety od biegu trzeciego gdzie grudziądzanie doprowadzili do remisu , nasze marzenia o wyrwaniu 3 punktów zakończyły się.

Do konca meczu GKM nie oddał już prowadzenia i ostatecznie pokonał naszą drużynę 51:37.

Kacper w swoich trzech startach zdobył 3 punkty (2,1,w), jednak w swoim ostatnim wyścigu nie było mu dane zapunktować z powodu upadku i poźniejszego wykluczenia z powtórki.

Sam upadek początkowo wyglądał dość groźnie, gdy wychodząc z  pierwszego łuku podniosło przednie koło Kacpra i na prostej równoległej startowi upadł na plecy.

Konieczne było udzielenie 1 pomocy lekarskiej , jednak jak się poźniej okazało , skończyło się na ogólnych potłuczeniach i strachu rybnickich kibiców zgromadzonych na stadionie przy ul. Hallera 4.

Ostatecznie ŻKS po porażce zajmuje w tabeli 1 PLŻ 7 miejsce z 10 punktami.

 

ŻKS ROW Rybnik – 37

1. Michał Szczepaniak – 5+1 (d,1,1*,3,0)
2. Vaclav Milik – 11 (3,0,2,3,3)
3. Chris Harris – 3+2 (1,1*,1*,u)
4. Ilja Czałow – 7+1 (0,2,2,1*,2)
5. Rafał Szombierski – 5 (1,0,2,2,0)
6. Kacper Woryna – 3+1 (2*,1,w)
7. Oskar Polis – 3 (3,0,d)

GKM Grudziądz – 51

9. Rafał Okoniewski – 12+1 (2,3,3,3,1*)
10. Norbert Kościuch – 3+1 (1,2*,0,d)
11. Sebastian Ułamek – 9+1 (2*,3,1,w,3)
12. Daniel Jeleniewski – 9+1 (3,2*,3,0,1)
13. Andriej Karpow – 13 (3,3,3,2,2)
14. Oskar Bober – 2 (0,0,2)
15. Marcin Nowak – 3+1 (1,2*,0)

Bieg po biegu:

1. (67,36) Milik, Okoniewski, Kościuch, Szczepaniak (d4) 3:3
2. (67,44) Polis, Woryna, Nowak, Bober 1:5 (4:8)
3. (66,35) Jeleniewski, Ułamek, Harris, Czałow 5:1 (9:9)
4. (67,08) Karpow, Nowak, Szombierski, Polis 5:1 (14:10)
5. (67,06) Ułamek, Jeleniewski, Szczepaniak, Milik 5:1 (19:11)
6. (66,90) Karpow, Czałow, Harris, Bober 3:3 (22:14)
7. (66,47) Okoniewski, Kościuch, Woryna, Szombierski 5:1 (27:15)
8. (66,27) Karpow, Milik, Szczepaniak, Nowak 3:3 (30:18)
9. (66,97) Okoniewski, Czałow, Harris, Kościuch 3:3 (33:21)
10. (67,08) Jeleniewski, Szombierski, Ułamek, Polis (d4) 4:2 (37:23)
11. (66,63) Milik, Karpow, Harris (u2), Kościuch (d/s) 2:3 (39:26)
12. (67,87) Szczepaniak, Bober, Ułamek (w/u), Woryna (w/u) 2:3 (41:29)
13. (66,47) Okoniewski, Szombierski, Czałow, Jeleniewski 3:3 (44:32)
14. (67,80) Ułamek, Czałow, Jeleniewski, Szombierski 4:2 (48:34)
15. (67,07) Milik, Karpow, Okoniewski, Szczepaniak 3:3 (51:37)

NCD: 65,13 – uzyskał Andriej Karpow w VIII wyścigu.

Sędzia: Jerzy Najwer (Gliwice)

Widzów: 4 000.

Share on FacebookGoogle+Tweet about this on Twitter

SPONSORZY