Gniezno-Rybnik Nice PLŻ II runda21/04/2014

Carbon Start Gniezno przed własną publicznością  wysoko pokonał ŻKS ROW Rybnik 60:30. Kacper w trzech startach zdobył 3 punkty i jeden bonus.Bieg młodzieżowy powtarzany był trzykrotnie . Za każdym razem start wygrywał Kacper niestety trzeci z nich był z najmniejszą przewaga i po pierwszym łuku Kacper był już trzeci tak tez dojeżdżając do mety. W drugim starcie Kacper również był trzeci od startu do mety , przyjeżdżając przed swoim klubowym kolegą. W ostatnim starcie po raz trzeci Kacper zdobył ponownie  1 pkt wyprzedzając swojego kolegę z mini toru reprezentującego dziś barwy Gniezna P.Beśko.

 

ŻKS ROW Rybnik – 30
1. Dakota North8 (1,1,1,2,3,0)
2. Dawid Stachyra – 0 (0,0,-,-)
3. Ilja Czałow – 5+1 (3,1*,u,1,w,0)
4. Vaclav Milik – 2 (0,2,0,0,-)
5. Michał Szczepaniak – 8+1 (1*,0,3,2,1,1)
6. Kacper Woryna3+1 (1,1,1*)
7. Marcin Bubel – 4 (2,2,0)

Carbon Start Gniezno – 60
9. Jonas Davidsson – 13+2 (3,2*,3,3,2*)
10. Damian Adamczak – 10+2 (2*,3,2*,1,2)
11. Adrian Gomólski – 8+2 (1*,3,1*,3,-)
12. Wadim Tarasienko – 8+2 (2,2*,2,2*)
13. Bjarne Pedersen – 15 (3,3,3,3,3)
14. Patryk Beśko – 0 (w,0,0)
15. Adrian Gała – 6+2 (3,0,2*,1*)

Bieg po biegu:
1. Davidsson, Adamczak, North, Stachyra 5:1
2. Gała, Bubel, Woryna, Beśko (w/u) 3:3 (8:4)
3. Czałow, Tarasienko, Gomólski, Milik 3:3 (11:7)
4. Pedersen, Bubel, Szczepaniak, Gała 3:3 (14:10)
5. Gomólski, Tarasienko, North, Stachyra 5:1 (19:11)
6. Pedersen, Milik, Czałow, Beśko 3:3 (22:14)
7. Adamczak, Davidsson, Woryna, Szczepaniak 5:1 (27:15)
8. Pedersen, Gała, North, Czałow (u/4) 5:1 (32:16)
9. Davidsson, Adamczak, Czałow, Milik 5:1 (37:17)
10. Szczepaniak, Tarasienko, Gomólski, Bubel 3:3 (40:20)
11. Pedersen, Szczepaniak, Adamczak, Czałow (w/u) 4:2 (44:22)
12. Gomólski, North, Woryna, Beśko 3:3 (47:25)
13. Davidsson, Tarasienko, Szczepaniak, Milik 5:1 (52:26)
14. North, Adamczak, Gała, Czałow 3:3 (55:29)
15. Pedersen, Davidsson, Szczepaniak, North 5:1 (60:30)

Share on FacebookGoogle+Tweet about this on Twitter

SPONSORZY