II miejsce i awans Kacpra29/03/2014

Na torze w Opolu rozegrano dziś półfinał krajowych eliminacji do Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów .Kacper zajol w nich drugie miejsce z dorobkiem 11 pkt . Zwyciężył P.Pawlicki jr.Trzeci był Rafał Malczewski.

Oprócz wyżej wymienionych awans na torze w Opolu wywalczyli również: Artur Czaja, Patryk Malitowski, Szymon Woźniak, Adrian Cyfer oraz Adrian Gała. W drugim półfinale, który odbył się w Pile miejsca premiowane awansem zajęli: Tobiasz Musielak, Bartosz Zmarzlik, Krystian Pieszczek, Oskar Fajfer, Pawel Przedpełski, Patryk Dolny, Kacper Gomólski i Daniel Kaczmarek.

Finał krajowych eliminacji do IMŚJ odbędzie się 8 kwietnia w Ostrowie Wielkopolskim.

Wyniki:
1. Piotr Pawlicki – 14 (3,3,3,3,2)
2. Kacper Woryna – 11 (3,1,2,3,2)
3. Rafał Malczewski – 11 (1,3,2,2,3)
4. Artur Czaja – 10 (3,0,1,3,3)
5. Patryk Malitowski – 10 (2,3,2,1,2)
6. Szymon Woźniak – 9 (3,0,1,2,3)
7. Adrian Cyfer – 9 (w,2,3,3,1)
8. Adrian Gała – 8+3 (t,1,3,1,3)
——————————-
9. Hubert Łęgowik – 8+2 (2,3,1,2,0) – rezerwowy
——————————-

10. Kamil Adamczewski – 8+w (d,2,3,1,2)
11. Bartosz Smektała – 6 (w,1,2,2,1)
12. Łukasz Kaczmarek – 5 (2,2,0,0,1)
13. Adam Strzelec – 3 (w,2,0,1,d)
14. Damian Dróżdż – 2 (2,u,0,0,u)
15. Oskar Polis – 1 (1,w,-,0,0)
16. Mike Trzensiok – 1 (1,w,-,-)

Bieg po biegu:
1. Woryna, Dróżdż, Adamczewski (d1), Strzelec (w/u)
2. Woźniak, Kaczmarek, Trzensiok, Cyfer (w/su)
3. Pawlicki, Malitowski, Polis, Smektała (w/u)
4. Czaja, Łęgowik, Malczewski, Gała (t)
5. Łęgowik, Kaczmarek, Dróżdż (u3), Polis (w/u)
6. Malitowski, Adamczewski, Gaa, Woźniak
7. Pawlicki, Cyfer, Woryna, Czaja
8. Malczewski, Strzelec, Smektała, Trzensiok (w/u)
9. Pawlicki, Malczewski, Woźniak, Dróżdż
10. Adamczewski, Smektała, Czaja, Kaczmarek
11. Gała, Woryna
12. Cyfer, Malitowski, Łęgowik, Strzelec
13. Cyfer, Smektała, Gała, Dróżdż
14. Pawlicki, Łęgowik, Adamczewski
15. Woryna, Malczewski, Malitowski, Kaczmarek
16. Czaja, Woźniak, Strzelec, Polis
17. Czaja, Malitowski, Dróżdż (u3)
18. Malczewski, Adamczewski, Cyfer, Polis
19. Woźniak, Woryna, Smektała, Łęgowik
20. Gała, Pawlicki, Kaczmarek, Strzelec (d4)

Bieg dodatkowy o 8. miejsce:
21. Gała, Łęgowik, Adamczewski (w/su)

Share on FacebookGoogle+Tweet about this on Twitter

SPONSORZY