Woryna na podium turnieju zaplecza kadry juniorów22/04/2015

W Toruniu w ramach zgrupowania reprezentacji juniorów trener Rafał Dobrucki zorganizował turniej zaplecza kadry juniorów. Udział w nim wzięło 17 powołanych młodzieżowców. Po 2 zawodach Woryna prowadzi w klasyfikacji.

W pierwszych, zorganizowanych na toruńskiej MotoArenie, bezapelacyjnie wygrał Kacper Woryna, zdobywając w 5 biegach 14 punktów (3,3,3,3,2), wyprzedzając tym samym Krystiana Rempałę (12 pkt) oraz Damiana Dróżdża i Maksyma Drabika (po 11 pkt). Junior ŻKS ROW Rybnik od początku spotkania pokazywał się z jak najlepszej strony, pretendując tym samym na głównego zwycięzcę pierwszego turnieju.

2.Woryna, Trzensiok, Dąbrowski, Kaczmarek
7. Woryna, Rempała, Chmiel, Wawrzyniak
12. Woryna, Drabik, Dróżdż, Portas
13. Woryna, Krzyżanowski, Białecki, Wieczorek
18.  Smektała, Woryna, Kossakowski, Grzegorczyk

W drugim dniu cyklu na MotoArenie Kacper zdobył 13 punktów (3,2,2,3,3), wyprzedzając m.in. Bartosza Smektałę w ostatnim biegu. W łącznej punktacji pokonał go tylko Krystian Rempała z 14 pkt. Drugi turniej kończy zgrupowanie kadry juniorów organizowane w Toruniu, które trwało 2 dni. Tym samym Kacper prowadzi w klasyfikacji juniorów.