ŻKS ROW Rybnik – Orzeł Łódź 62:2711/05/2015

W niedzielne popołudnie 10 maja nie tylko pogoda dopisała ale i licznie zgromadzona publiczność przy Gliwickiej 72. ŻKS ROW Rybnik podejmował Orła Łódź w kolejnej kolejce zmagań Nice PLŻ.

P5100657

Rybniczanie podejmując Orła Łódź zaczęli mecz od trzech zwycięstw, jednak to bieg juniorski musiano powtarzać czterokrotnie, po tym jak każdy z młodzieżowców ROW i Orła zaliczył upadek na torze. Za pierwszym razem Kacper Woryna na łuku wylądował pod bandą, nie znajdując dla siebie miejsca na wirażu. W następnych próbach na torze upadali Kamil Wieczorek, Oskar Polis i Sebastian Niedźwiedź. W trzy osobowym składzie: Woryna, Wieczorek, Polis do mety dojechali tylko rybniczanie, zostawiając za sobą Oskara Polisa. W 6. biegu Kacper został wykluczony po tym jak zanotował upadek, nie znajdując toru jazdy dla siebie. Za to w biegu 12. zaliczył bardzo dobry start spod taśmy, do którego na prostej dołączył Sebastian Ułamek, zmierzając po pewne podwójne zwycięstwo.
Spotkanie zakończyło się rezultatem 62:27, potwierdzając świetną dyspozycję rybniczan, zmazując plamę po porażce w Bydgoszczy i dalszą walkę o fazę play-off.

ŻKS ROW RYBNIK 62:27 ORZEŁ ŁÓDŹ

Kacper Woryna (3,w,2*) 5+1 

Biegi:
2. Woryna, Wieczorek, Polis, Niedźwiedź
6. Puszakowski, Baliński, Adamczewski, Woryna 
12. Ułamek, Woryna, Korneliussen, Polis

Share on FacebookGoogle+Tweet about this on Twitter

SPONSORZY