Kontrakt w Szwecji07/05/2017

Czas dobrych wiadomości.Kwiecień plecień bo przeplata…i to się potwierdziło,pierwszy mecz ligowy odjechany został dopiero 30 kwietnia.

Ale zanim o meczu i to nie jedynym,bardzo dobra nowina-Kacper podpisał kontrakt w lidze szwedzkiej w drużynie Griparna Nykoping.Czas na naukę na szedzkim owalu. III runda PGE Ekstraligi to początek sezonu ligowego dla Kacpra.Mecz Stal Gorzów-ROW Rybnik na Jancarzu kończy się przegraną dla Rekinów,wynik drużyny 51-39,wynik Kacpra to 14 punktów plus 1 bonus w pięciu startach!

Z Gorzowa prosto na zawody do Krosna.1 maja odbył się Finał Srebrnego Kasku.Kacper z dorobkiem 12 punktów plasuje się na IV miejscu.

2 maja na torze w Częstochowie odbyła się zaległa I runda PGE Ekstraligi-mecz Włókniarz Częstochowa-ROW Rybnik.Wynik meczu48-42 ,Kacper zdobywa w sześciu startach 16 punktów i zostaje Rajderem meczu!

Pogoda 5 maja nie rozpieszczała,deszcz mógł znowu zwyciężyć,ale tym razem zwyciężył ROW Rybnik pokonując na własnym torze MRGARDEN GKM Grudziądz.Wynik spotkania 57-33 , Kacper z dorobkiem 9 punktów plus 1 bonus w pięciu startach, ponownie zostaje wybrany Rajderem meczu!

Dziś Kacper będzie gościem w wieczornym magazynie PGE nadawanej przez stację n-sport .

Oby tak dalej!Trzymajcie kciuki za bezpieczną i owocną jazdę.

Share on FacebookGoogle+Tweet about this on Twitter

SPONSORZY