DZIKA KARTA NA SEC19/08/2018

W niedzielę dowiedzieliśmy się, że z „dziką kartą” podczas finałowej rundy Tauron SEC 2018, która odbędzie się na Stadionie Śląskim w Chorzowie, wystąpi Kacper .
 

Kacper  wystąpi w cyklu Tauron SEC po raz drugi w karierze. Debiut miał miejsce 17 września 2016 roku w Rybniku, gdzie także wystartował z „dziką kartą”. Miejscowy zawodnik zajął wówczas dziewiąte miejsce z sześcioma punktami na koncie. Okazja na poprawę nadarzy się po dwóch latach i także w zawodach, które odbędą się na Górnym Śląsku.

– Jestem mile zaskoczony i bardzo dziękuję za nominację. Mam nadzieję, że wraz z pozostałymi zawodnikami pokażemy kibicom żużel na najwyższym poziomie. Oczywiście, chciałbym startować w całym cyklu Indywidualnych Mistrzostw Europy, jednak moje błędy podczas rundy eliminacyjnej nie pozwoliły mi na awans. Cieszę się, że otrzymałem szansę startu z najlepszymi zawodnikami w Europie. Chciałbym pokazać się z jak najlepszej strony oraz cało i zdrowo zakończyć zawody – powiedział Kacper

Wielki finał Tauron SEC 2018 jest kulminacyjnym punktem powrotu żużla na Stadion Śląski. Organizatorzy zmagań przewidują, że na trybunach pojawi się ponad 40 000 kibiców. – Uwielbiam startować przy pełnych trybunach – to dla mnie motywujące. Zawody odbędą się niedaleko Rybnika, więc liczę na doping tamtejszej publiczności – dodał kapitan ROW-u Rybnik.

Share on FacebookGoogle+Tweet about this on Twitter

SPONSORZY