Dołącz do teamu Kacpra

dotacja1

Jak miałem 4 lata jeżdżąc rowerem ubierałem kask mojego dziadka i udawałem żużlowca. Rok później dostałem od babci motorynkę i zrobiłem krok w przyszłość. Bo moja przyszłość to sport żużlowy, wiem na pewno, gdyż pokochałem „czarny sport” na całe życie. Moja miłość do żużla trwa. Chciałbym nie tylko powtórzyć sukcesy swojego dziadka Antoniego, ale sięgnąć po więcej.

Kliknij tutaj, aby pobrać informacje dla sponsorów


Od momentu zrobienia licencji czyli od 2008 roku, Kacper każdy sezon startuje regularnie w zawodach i turniejach towarzyskich. Po sezonie dba o kondycję i rozwój fizyczny. Cechy charakteru takie jak: odwaga, wytrwałość, pogoda ducha i serdeczność, pomagają Kacprowi walczyć na torze fair play.

Kacper jest młodym człowiekiem, żużel traktuje bardzo poważnie, ma jasno wyznaczone cele. Sport to nie tylko rywalizacja na torze. W dzisiejszych czasach profesjonalny sportowiec musi umieć znaleźć się w świecie biznesu i mediów. Kacper obecnie uczy się tych umiejętności w liceum dwujęzycznym. Wyniki w nauce idą w parze z wynikami w sporcie.

Na sukcesy zawodnika pracuje niezastąpiony zespół: trener, mechanicy, sponsorzy oraz rodzina i przyjaciele, których miłość i wsparcie duchowe są bezcenne.

I tu właśnie zwracamy się z gorąca prośbą o wspieranie Kacpra. Wszyscy wiemy, jak kosztowne jest uprawianie sportów motorowych, w tym żużla. Tym bardziej, jeżeli chce się jeździć na najwyższym poziomie, liczy się każda złotówka. Jeżeli możesz, wspomóż rozwój sportowy Kacpra wpłacając darowiznę. Liczy się gest, każda nawet najdrobniejsza wpłata przeznaczona zostanie na inwestycję w sprzęt oraz zaplecze logistyczno – treningowe zawodnika. Możesz być pewien, że Kacper na pewno to doceni i odwdzięczy się wynikami na torze. Przy ogromie pracy, wysiłku jaki każdego dnia Kacper wkłada w w swój rozwój, sukces musi nadejść.

Wpłaty dokonać można na konto
59 1050 1344 1000 0092 3868 6340

SPONSORZY