designed by

KACPERWORYNA

KACPERWORYNA

12 sierpnia 2021

Eltrox Włókniarz Częstochowa, w środowe popołudnie, oficjalnie poinformował, iż doszedł do porozumienia z Kacprem Woryną, czego efektem jest przedłużenie obowiązującej umowy na sezon 2022. 

 

 

Były kapitan rybnickiego ROW-u stał się tym samym pierwszym zawodnikiem, który postanowił pozostać w klubie przy ulicy Olsztyńskiej. Mimo, że sezon 2021 jeszcze nie dobiegł końca a podopiecznym Piotra Świderskiego pozostało jedno spotkanie do rozegrania (z grudziądzkim GKM-em), to 25-latek już myśli o przyszłorocznej kampanii, jasno stawiając cele, o które będzie się bić częstochowska ekipa.

– Od samego początku, kiedy zdecydowałem się podpisać pierwszy kontrakt w Częstochowie, czułem, że to będzie dla mnie – jako zawodnika, bardzo dobre miejsce, aby się rozwijać. Kontakt z żużlowcami ze światowej czołówki oraz wsparcie, które dostałem od klubu, zwłaszcza na początku sezonu, kiedy nie szło mi tak, jakbym sam tego oczekiwał bardzo mi w tym pomogło. Nie ukrywam, że zależy mi na tym, aby w przyszłym sezonie sięgnąć z drużyną po medal. A już na pewno awansować do najlepszej czwórki. W tym sezonie nie udało się nam awansować do fazy medalowej, choć mieliśmy wszystkie atuty, dzięki którym powinniśmy dziś myśleć już o walce o medale. Pozostając w klubie na kolejny sezon, stawiam sobie za cel awans z drużyną do pierwszej czwórki i walkę o najwyższe cele. Musimy zrobić wszystko, żeby zmazać plamę z tego sezonu – przyznał zaraz po ogłoszeniu przedłużenia kontraktu Kacper Woryna w rozmowie z oficjalną stroną „biało – zielonych” – włókniarz.com

 

Kacper Woryna Lwem w sezonie 2022!