O MNIE

OSIĄGNIĘCIA^

WORYNA TEAM

Osiągnięcia

Przed "dorosłym" żużlem Kacper osiągał również wiele sukcesów na torach miniżużlowych:

  • 2011 rok:

    • Gold Trophy - Mistrzostwa Świata, 4 miejsce

    • Drużynowe Mistrzostwa Świata, 4 miejsce

    • Indywidualny Mistrz Polski

    • Drużynowy Mistrz Polski

    • Puchar Polski Par Klubowych, 1 miejsce

    • Mistrzostwa Europy, 14 miejsce

    • Wicemistrz Śląska

  • 2010 rok:

    • Drużynowe Mistrzostwa Świata, 4 miejsce

    • I Indywidualny Wicemistrz Polski

    • Drużynowy Mistrz Polski

  • 2009 rok:

    • II Indywidualny Wicemistrz Polski​​​​​​​

 

  • Objawienie Sezonu w plebiscycie Tygodnika Żużlowego

  • Najlepsza średnia biegowa wśród zawodników ŻKS ROW Rybnik

  • 14 miejsce pod względem średniej biegowej w Nice Polskiej Lidze Żużlowej

  • Indywidualny Wicemistrz Europy Juniorów (IMEJ) - Rybnik

  • Młodzieżowe Drużynowe Mistrzostwa Polski, 4 miejsce - Rybnik

  • Brązowy Kask, 3 miejsce - Lublin

  • Finalista Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par Klubowych - Tarnów

  • Finalista Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Polski - Gorzów

  • Finalista rozgrywek o Srebrny Kask - Krosno

 

2014

  • Drużynowy Mistrz Europy Juniorów (DMEJ), złoty medal - Pilzno 

  • Młodzieżowy Drużynowy Wicemistrz Polski (MDMP), srebrny medal - Opole

  • Srebrny Kask, 1 miejsce - Piła

  • Brązowy Kask, 2 miejsce - Rawicz

  • 25 miejsce wśród wszystkich zawodników Nice Polskiej Ligi Żużlowej pod względem średniej biegowej

  • Średnia biegowa 1,763 pkt. 

2015

  • Drużynowy Mistrz Europy Juniorów (DMEJ), złoty medal - Stralsund

  • Młodzieżowy Drużynowy Wicemistrz Polski (MDMP), srebrny medal - Rybnik

  • Młodzieżowy Wicemistrz Polski Par Klubowych (MMPPK), srebrny medal - Rybnik

  • Indywidualne Mistrzostwa Ligi Juniorów, brązowy medal - Leszno

  • Młodzieżowe Indywidualne Mistrzostwa Polski (MIMP), 5 miejsce - Częstochowa

  • Grand Prix Polski, Indywidualne Mistrzostwa Świata (IMŚ), debiut w Toruniu

  • Mistrzostwa Europy (SEC), uczestnik finałowej rundy - Rybnik

  • 4 junior PGE Ekstraligi pod względem średniej biegowej

  • 39 miejsce wśród wszystkich zawodników PGE Ekstraligi pod względem średniej biegowej

  • Średnia biegowa 1.321 pkt.

 

2016

  • Drużynowy Mistrz Europy Juniorów (DMEJ), złoty medal - Krosno

  • Indywidualny Międzynarodowy Wicemistrz Ekstraligi (IMME), srebrny medal - Gdańsk

  • Młodzieżowy Wicemistrz Polski Par Klubowych (MMPPK), srebrny medal - Rybnik

  • II Indywidualny Młodzieżowy Wicemistrz Polski (MIMP) - Rybnik

  • Speedway Best Pairs (SBP) - utrzymanie 2-ej lokaty, najlepiej punktujący w drużynie - Gniezno

  • Memoriał im. Alfreda Smoczyka, 5 miejsce - Leszno

  • Opolska Karolinka "Szczakiel", 1 miejsce - Opole

  • Liga Duńska - debiut z kompletem punktów w meczu ligowym

  • Indywidualne Mistrzostwa Polski (IMP), w półfinale 8 miejsce - Ostrów

  • Srebrny Kask, 4 miejsce - Krosno

  • Lider drużyny KS ROWu Rybnik

  • Lider szwedzkiej drużyny Griparny Nykoping

  • "SZCZAKIEL" - Niespodzianka Sezonu 2017, nagroda PGE Ekstraligi

  • Najlepszy Zawodnik, Najlepszy Junior i Objawienie Sezonu 2017, wyróżnienie od kibiców

  • Najlepszy Zawodnik, Najlepszy Junior i Objawienie Sezonu 2017, wyróżnienie od kibiców i zarządu KS ROWu Rybnik

  • 17 miejsce wśród wszystkich zawodników PGE Ekstraligi pod względem średniej biegowej

  • Średnia biegowa 1,973 pkt.

  • Powołanie do Kadry Narodowej na sezon 2018

  • Indywidualne Mistrzostwa Świata Juniorów (IMŚ), 4 miejsce - Pardubice

  • Drużynowy Mistrz Świata Juniorów z Reprezentacją Polski (DMŚJ), złoty medal - Rybnik

 

2017

  • Powołanie na mecz Reprezentacja Polski kontra Reszta Świata - Chorzów

  • Eliminacje Złoty Kask, 5 miejsce - Poznań

  • Rybnik Człowiek Roku 2017 - nagroda w kategorii SPORT

  • Lider drużyny KS ROW Rybnik w rozgrywkach Nice I Ligi Żużlowej

  • Najlepszy Polski zawodnik sezonu w Nice I Lidze Żużlowej

  • 2 miejsce wśród wszystich zawodników Nice I Ligi Żużlowej pod względem średniej biegowej

  • Średnia biegowa 2,355 pkt. / Średnia meczowa 11,17 pkt.

  • Zawodnik sezonu - wyróżnienie od kibiców i zarządu KS ROW Rybnik

  • Powołanie do Kadry Narodowej w sezonie 2019

  • Drużynowy Mistrz Wielkiej Brytanii z zespołem Pool Pirates

  • Mistrzostwa Europy (SEC):

    • Runda Eliminacyjna do SEC, 4 miejsce - Gorican

    • SEC Challange, 11 miejsce - Terenzano

    • IV Runda Finałowa SEC, 3 miejsce (dzika karta) - Chorzów 

 

2018

  • c.d.
    • III runda finałowa SEC, 2 miejsce - Vojens
    • IV runda finałowa SEC, 4 miejsce - Chorzów
    • 4 miejsce w klasyfikacji generalnej Mistrzostw Europy
  • Powołanie do kadry narodowej w sezonie 2020
  • Powołanie na mecz Reprezentacji Polski kontra Reszta Świata - Rybnik
  • Powołanie na mecz Północ kontra Południe - Łódź
  • Memoriał Edwarda Jancarza, 3 miejsce - Gorzów
  • Memoriał Henryka Żyto, 4 miejsce - Gdańsk
  • Ćwierćfinał Indywidualnych Mistrzostw Polski (IMP), 1 miejsce - Krosno
  • Eliminacje Złoty Kask, 4 miejsce - Ostrów
  • Lider drużyny PGG ROWu Rybnik w rozgrywkach Nice I Ligi żużlowej
  • Drużynowy Mistrz Nice I Ligi Żużlowej z zespołem PGG ROWu Rybnik
  • Najlepszy Polski zawodnik sezonu w Nice I Lidze Żużlowej
  • 2 miejsce wśród wszystkich zawodników Nice I Ligi Żużlowej  pod względem średniej biegowej
  • Średnia biegowa 2,385 pkt. / Średnia meczowa 11,38 pkt.
  • Mistrzostwa Europy (SEC):
    • Runda eliminacyna SEC, 2 miejsce - Krsko
    • SEC Challange, 5 miejsce, kwalifikacja do rund finałowych - Nagyhalasz
    • I runda finałowa SEC, 8 miejsce - Gustrov
    • II runda finałowa SEC, 3 miejsce - Toruń


 

  • Lider drużyny PGG ROWu Rybnik w rozgrywkach Nice I Ligi żużlowej

  • Drużynowy Mistrz Nice I Ligi Żużlowej z zespołem PGG ROWu Rybnik

  • Najlepszy Polski zawodnik sezonu w Nice I Lidze Żużlowej

  • 2 miejsce wśród wszystkich zawodników Nice I Ligi Żużlowej  pod względem średniej biegowej

  • Średnia biegowa 2,385 pkt. / Średnia meczowa 11,38 pkt.

  • Mistrzostwa Europy (SEC):

    • Runda eliminacyna SEC, 2 miejsce - Krsko

    • SEC Challange, 5 miejsce, kwalifikacja do rund finałowych - Nagyhalasz

    • I runda finałowa SEC, 8 miejsce - Gustrov

    • II runda finałowa SEC, 3 miejsce - Toru

    • III runda finałowa SEC, 2 miejsce - Vojens

    • IV runda finałowa SEC, 4 miejsce - Chorzów

    • 4 miejsce w klasyfikacji generalnej Mistrzostw Europy

  • Powołanie do kadry narodowej w sezonie 2020

  • Powołanie na mecz Reprezentacji Polski kontra Reszta Świata - Rybnik

  • Powołanie na mecz Północ kontra Południe - Łódź

  • Memoriał Edwarda Jancarza, 3 miejsce - Gorzów

  • Memoriał Henryka Żyto, 4 miejsce - Gdańsk

  • Ćwierćfinał Indywidualnych Mistrzostw Polski (IMP), 1 miejsce - Krosno

  • Eliminacje Złoty Kask, 4 miejsce - Ostrów


 

  • Lider drużyny PGG ROWu Rybnik w rozgrywkach Nice I Ligi żużlowej

  • Drużynowy Mistrz Nice I Ligi Żużlowej z zespołem PGG ROWu Rybnik

  • Najlepszy Polski zawodnik sezonu w Nice I Lidze Żużlowej

  • 2 miejsce wśród wszystkich zawodników Nice I Ligi Żużlowej  pod względem średniej biegowej

  • Średnia biegowa 2,385 pkt. / Średnia meczowa 11,38 pkt.

  • Mistrzostwa Europy (SEC):

    • Runda eliminacyna SEC, 2 miejsce - Krsko

    • SEC Challange, 5 miejsce, kwalifikacja do rund finałowych - Nagyhalasz

    • I runda finałowa SEC, 8 miejsce - Gustrov

    • II runda finałowa SEC, 3 miejsce - Toruń

    • III runda finałowa SEC, 2 miejsce - Vojens

    • IV runda finałowa SEC, 4 miejsce - Chorzów

    • 4 miejsce w klasyfikacji generalnej Mistrzostw Europy

 

  • Powołanie do kadry narodowej w sezonie 2020

  • Powołanie na mecz Reprezentacji Polski kontra Reszta Świata - Rybnik

  • Powołanie na mecz Północ kontra Południe - Łódź

  • Memoriał Edwarda Jancarza, 3 miejsce - Gorzów

  • Memoriał Henryka Żyto, 4 miejsce - Gdańsk

  • Ćwierćfinał Indywidualnych Mistrzostw Polski (IMP), 1 miejsce - Krosno

  • Eliminacje Złoty Kask, 4 miejsce - Ostrów

 

2019

KACPERWORYNA

KACPERWORYNA

designed by