designed by

KACPERWORYNA

KACPERWORYNA

WorynaTeam

Marcin Furgoł

MECHANIK

 

Ksywa: Pióro. Człowiek pracy, rzetelny i niezastąpiony. Solidności i pracowitości może mu pozazdrościć nie jeden mechanik. Kolejna szybka i pewna ręka w moim teamie.

W przeszłości również próbował swoich sił w zawodniczej karierze, jednak zamiłowanie do "kręcenia śrubek" przeniosła go na stałe do parku maszyn. Łączy przyjemne z pożytecznym, gdyż żużel to dla niego praca a zarazem pasja. Podobnie jak Konduś realizuje się wraz z teamem. Poza żużlem poświęca się żonie i dziecku.

Konrad Ryszka

MECHANIK

 

Ksywa: Konduś. Jest ze mną od czasu gdy postanowiliśmy zatrudnić osobistych mechaników. Jak to każdy dobry mechanik posiada sporą wiedzę mechaniczną ale i również żużlową, gdyż niegdyś sam także startował na żużlowych torach. W stresujących sytuacjach podczas zawodów wykazuje spokój i pewną rękę, która jest nieoceniona w odniesieniu do przygotowania bezawaryjnych motocykli. Interesuje się głównie motoryzacją. Jak sam mówi, nie zrealizował się w żużlu, dlatego teraz realizuje się wraz z teamem i zrobi wszystko, by pomóc w zdobyciu jak największych sukcesów.

W wolnych chwilach w pełni oddaje się rodzinie.

 

 

 WORYNA TEAM^

OSIĄGNIĘCIA

O MNIE

Piotr Banaśkiewicz

 

 

Ksywa: Banan. Chcesz nawiązać współpracę z WorynaTeam? Uderzaj do niego. 

Bronek

 

 

Ksywa: Lebron, Bibuś. Krótko i na temat, Bronek przede wszystkim zajmuje się utrzymywaniem dobrej i gęstej "atmosfery" w teamie. Niezastąpiony rywal w koszykarskich pojedynkach jeden na jeden przed wartsztatem.