Kacper jest młodym człowiekiem, żużel traktuje bardzo poważnie, ma jasno wyznaczone cele. Sport to nie tylko rywalizacja na torze. W dzisiejszych czasach profesjonalny sportowiec musi umieć znaleźć się w świecie biznesu i mediów. Na sukcesy zawodnika pracuje niezastąpiony zespół: trenerzy mechanicy, sponsorzy, menadżerowie oraz rodzina i przyjaciele, których miłość i wsparcie duchowe są bezcenne. Ponadto Kacper nie jest obojętny na losy innych biorąc udział w wielu akcjach charytatywnych.

Prócz licznych medali młodzieżowych, mimo młodego wieku Kacper posiada już trofea imprez wysokiej rangi m. in. rund finałowych Mistrzostw Europy z cyklu Speedway Euro Championship, przez co w minionym sezonie może pochwalić się 4 miejscem w Europie! 

Ponadto z drużyną KS PGG ROW Rybnik, awansował do PGE Ekstraligi w przekroju całego sezonu ponownie będąc jej liderem. Wyczynem tym powtórzył historię z sezonu poprzedniego ustanawiając drugą średnią w lidze, zarazem będąc najlepszym Polakiem w lidze!

Jak miałem 4 lata jeżdżąc rowerem ubierałem kask mojego dziadka i udawałem żużlowca. Rok później dostałem od babci motorynkę i zrobiłem krok w przyszłość.  

Bo moja przyszłość to sport żużlowy, wiem na pewno, gdyż pokochałem "czarny sport"  na całe życie. Moja miłość do żużla trwa. Chciałbym nie tylko powtórzyć sukcesy mojego dziadka Antoniego, ale sięgnąć po więcej.

————————————————————

 

Kacper swą przygodę zaczynał od miniżużla. Jak większość młodych chłopców marzył by zostać wielkim sportowcem. Od momentu zdania licencji  w roku 2008, regularnie bierze udział w zawodach i turniejach wszelakiej rangi. W trakcie i po sezonie dba o kondycję oraz rozwój fizyczny. Jest bardzo aktywną osobą co z łatwością można zauważyć w jego social media. Cechy charakteru takie jak: odwaga, wytrwałość, pogoda ducha i serdeczność, pomagają mu walczyć na torze fair play.

 

 

 

Gdy miałem 4 lata jeżdżąc rowerem ubierałem kask mojego dziadka i udawałem żużlowca. Rok później dostałem od babci motorynkę i zrobiłem krok w przyszłość.  

Bo moja przyszłość to sport żużlowy, wiem na pewno, gdyż pokochałem "czarny sport"  na całe życie. Moja miłość do żużla trwa. Chciałbym nie tylko powtórzyć sukcesy mojego dziadka Antoniego, ale sięgnąć po więcej.

 

Gdy miałem 4 lata jeżdżąc rowerem ubierałem kask mojego dziadka i udawałem żużlowca. Rok później dostałem od babci motorynkę i zrobiłem krok w przyszłość. Bo moja przyszłość to sport żużlowy, wiem na pewno, gdyż pokochałem "czarny sport"  na całe życie. Moja miłość do żużla trwa. Chciałbym nie tylko powtórzyć sukcesy mojego dziadka Antoniego, ale sięgnąć po więcej.

 

————————————————————

 

Kacper swą przygodę zaczynał od miniżużla. Jak większość młodych chłopców marzył by zostać wielkim sportowcem. Od momentu zdania licencji w roku 2008, regularnie bierze udział w zawodach i turniejach wszelakiej rangi. W trakcie i po sezonie dba o kondycję oraz rozwój fizyczny. Jest bardzo aktywną osobą co z łatwością można zauważyć w jego social media. Cechy charakteru takie jak: odwaga, wytrwałość, pogoda ducha i serdeczność, pomagają mu walczyć na torze fair play.

 

O MNIE ^

OSIĄGNIĘCIA

WORYNA TEAM

O mnie

KACPERWORYNA

KACPERWORYNA

designed by