designed by

KACPERWORYNA

KACPERWORYNA

31 stycznia 2020

W czwartek zakończyło się zgrupowanie Żużlowej Reprezentacji Polski. Kacper wraz z pozostałymi kadrowiczami trenował w Szklarskiej Porębie i jej okolicach, stacjonując w pensjonacie "Orla Skała". Podczas zgrupowania zawodnicy ciężko trenowali, lecz znaleźli również czas na rozrywkę oraz integrację.

 

W Szklarskiej Porębie trenowała kadra seniorska i młodzieżowa. W ciągu dnia odbywały się dwa treningi. Pierwszy z nich na Polanie Jakuszyckiej, gdzie tradycyjnie już podopieczni Marka Cieślaka wylewali siódme poty na nartach biegowych.

 

 

Drugi trening odbywał się w hali, bądź na Orliku pod czujnym okiem Arkadiusza Osienieńki i oczywiście trenera kadry Marka Cieślaka. 

 

 

W ramach czasu wolnego zawodnicy, wzięli udział w turnieju w kręgle oraz w zawodach gry komputerowej Fifa, w których Kacper zajął drugie miejsce.

 

 

Ważnym punktem zgrupowania, był także wykład przedstawiciela Polskiej Agencji Antydopingowej (POLADA), Pana Grzegorza Borkowskiego, który tłumaczył zawodnikom szczegóły dotyczące używania w odpowiedni sposób leków oraz suplementów diety. 

Ponadto odbywały się testy na refleks, które bardzo przypadły kadrowiczom do gustu.

 

Wszystko to można było śledzić na bieżąco obserwując oficjalne kanały Żużlowej Reprezentacji Polski na Facebooku i Instagramie. Codzienne bogate relacje z obozu z pewnością pozwoliły oddać atmosferę panującą w Szklarskiej Porębie.

 

Zgrupowanie Kadry Polski